Warning: Declaration of Cpotheme_Menu_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/users/placimbramowski/public_html/placimbramowski.pl/wp-content/themes/pragma/includes/classes/class_menu.php on line 52

Warning: Declaration of Cpotheme_Menu_Split::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/users/placimbramowski/public_html/placimbramowski.pl/wp-content/themes/pragma/includes/classes/class_menu.php on line 91
Dziękujemy wszystkim dzieciom!
01
Cze

Dziękujemy wszystkim dzieciom!

W ostatnią sobotę Plac Imbramowski organizował imprezę z okazji Dnia Dziecka. Zabawę z dziećmi rozpoczęliśmy o godzinie 9:00. Naszą imprezę odwiedziła ogromna ilość rodziców z dziećmi, które mogły korzystać z wielu atrakcji, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla nich. Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy przez naszą artystkę, dzięki której w trakcie imprezy mieliśmy sporo motylków, księżniczek, kościotrupów czy też smoków. Nasz animator zabawiał dzieci tworzeniem zwierzątek z balonów, puszczaniem wielkich baniek mydlanych oraz harcami na szczudłach.

Nie zabrakło oczywiście miłego poczęstunku. Nasza księżniczka przywitała każde dziecko, które mogło spróbować pysznych słodyczy, ciastek od lokalnych sprzedawców, a także wspaniałych soków ze świeżo wyciskanych owoców. Dużym zainteresowaniem cieszył się także nasz batut do skoków oraz dmuchany zamek, na którym dzieci mogły zrelaksować się podczas gdy rodzice spędzali czas na zakupach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy przyprowadzili swoje pociechy na naszą imprezę. Zapraszamy wszystkich do oglądania zdjęć z sobotniego Dnia Dziecka, które dostępne są pod tym linkiem. Oczywiście to nie ostatnie wydarzenie, które miało miejsce na Placu Imbramowskim. Już niedługo kolejne imprezy, a za rok po raz kolejny zapraszamy wszystkie dzieci na świętowanie z nami Dnia Dziecka!

Dziękujemy wszystkim dzieciom!

Facebook