13
Kwi

Rozpoczęcie sezonu grillowego

Szanowni Klienci, już 18 kwietnia od godziny 10:00, zapraszamy Was na pierwszą w tym roku imprezę związaną z rozpoczęciem sezon grillowego. Oprócz licznych występów zaproszonych przez nas DJ-ów oraz pokazów kulinarnych, mamy dla Was konkursy z nagrodami. Każdy pokaz kulinarny będzie kończył się degustacją wspaniałych dań, przygotowanych przez zaproszonych gości ze świata kulinarnego. Grillowe menu będą przygotowywali dla Was Michał Popek – ekspert w dziedzinie tożsamości kulinarnej regionów oraz produktu lokalnego i laureat programu Ugotowani (TVN), a także Grzegorz Bogaczyk – performer kulinarny i laureat programu Ugotowani (TVN).

W trakcie trwania imprezy będziecie mogli spróbować płonących steków BBQ na podhalańskim moskolu, szaszłyczków z miecznika w syropie cytrynowym i łososia w czarnym pieprzu, a także karmelowych jabłek z grilla z zieloną bitą śmietaną. Na samym początku imprezy, tuż po uroczystym otwarciu i przywitaniu gości, nasi kucharze oraz wylosowane z tłum osoby wezmą udział w konkursie grillowania „Panie kontra Panowie”, w którym do wygrania mamy dla Was cenne nagrody.

Pamiętajcie! Obszerny parking na Placu Imbramowskim jest dla Was darmowy! Serdecznie zapraszamy wszystkich już 18 kwietnia od godziny 10:00. Być może nasze pomysły na potrawy grillowe przypadną Wam do gustu. Sezon grillowy czas zacząć!

Michal-Popek
Grzegorz-Bogaczyk

fot. Dariusz Drobisz

Facebook