Warning: Declaration of Cpotheme_Menu_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/users/placimbramowski/public_html/placimbramowski.pl/wp-content/themes/pragma/includes/classes/class_menu.php on line 0

Warning: Declaration of Cpotheme_Menu_Split::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/users/placimbramowski/public_html/placimbramowski.pl/wp-content/themes/pragma/includes/classes/class_menu.php on line 0
Udany koniec sezonu grillowego!
21
Wrz

Udany koniec sezonu grillowego!

W sobotę w Krakowie, odbyła się druga w tym roku impreza grillowa, organizowana przez Plac Imbramowski. Imbramowskie Grillowanie 2015 zgromadziło wiele zainteresowanych osób, które mogły korzystać ze sporej ilości atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla uczestników. Impreza zaczęła się planowo o godzinie 9:00, a gości przywitały dźwięki fantastycznej muzyki, za którą odpowiedzialny był nasz DJ, a także nasz sympatyczny klaun, który już od pierwszych minut zapraszał do wspaniałej zabawy. Uczestnicy imprezy mogli zmierzyć się w dojeniu krowy na czas, co przypadło do gustu wszystkim paniom. Z kolei panowie mogli zaprezentować swoją siłę uderzając wielkim młotem i osiągając jak najlepszy wynik.

Nie zabrakło także wspaniałych konkursów dla dzieci. Liczne grono przybyłych dzieci zmagało się w konkurencji szukania igły w stogu siana. Na każdego uczestnika czekały nagrody w postaci słodyczy i upominków. Dla dorosłych uczestników w konkurencji młot i dojenie krowy, czekały nagrody w postaci smakołyków, pysznych owoców z Placu Imbramowskiego, gadżetów, a także dla najlepszych – wspaniałe trunki.

W międzyczasie przybyli goście mogli poczęstować się wyśmienitymi potrawami, przygotowanymi na wielkim grillu, przez naszych kucharzy. Na grillu wędrowały kawałki kiełbasy, karczku, kaszanki z kapustą, a także oscypki. Częstowaliśmy także pyszną grochówką! Mimo sporej kolejki, która towarzyszyła stanowisku grillowemu przez całą imprezę, goście mogli skonsumować swój posiłek w naszej Strefie Wypoczynku, gdzie można było również skorzystać z darmowego Wi-Fi. Bardzo dziękujemy za spore zainteresowanie naszym wydarzeniem. Obiecujemy, że nie jest to ostatnia impreza, jaką mamy przyjemność organizować. Do następnego razu :)

Zobacz galerię zdjęć z Imbramowskiego Grillowania 2015

Facebook