16
Gru

Wesołych Świąt!

Coraz bliżej święta… Szanowni Państwo! Z okazji zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia, serdecznie zapraszamy na zakupy na nasze targowisko! Jak zwykle o tej porze roku plac staje się miejscem niezwykle kolorowym, pełnym różnych dodatków do domu, produktów potrzebnych do przygotowania wigilijnej kolacji, ozdób choinkowych i oczywiście – wyszukanych prezentów!

Boże Narodzenie kojarzy się przede wszystkim z pięknym zielonym drzewkiem, czyli choinką. U nas wybór tych drzewek jest przeogromny, od sztucznych po pachnące jodły czy świerki. Kupując choinkę warto od razu wybrać bombki, łańcuchy, lampki, słodycze. Stoiska oferują szeroki wybór tych dodatków, a to sprawi, że od choinki nie będzie można oderwać oczu!

Wigilia to stół pełen pyszności. W specjalnie wydzielonej strefie na placu (na parkingu, od strony al. 29 Listopada) mogą Państwo zakupić karpie z różnych hodowli. Są też stali sprzedawcy, którzy przyjeżdżają do nas co rok. Najsmaczniejsze okazy głównych bohaterów wigilijnego stołu można do 24 grudnia wybierać do woli! Warto poszukać też u nas aromatycznego suszu na kompot czy prawdziwego, wiejskiego twarogu na sernik!

Czas świąt to czas obdarowywania się prezentami. Nasze stoiska obfitują w mnóstwo niezwykłych upominków zarówno dla najmłodszych jak i najstarszych domowników. Sprzedawcy chętnie pomogą Państwo wybrać ciekawe, nietuzinkowe upominki. Może będzie to elegancki krawat dla taty albo komplet pięknej pościeli dla cioci?

Nie zapominajmy o wyjątkowym, zwykle hucznie celebrowanym tydzień po Wigilii, Sylwestrze! Znajdą u nas Państwo różnorodne dodatki do urządzenia swoich domów na ten fascynujący wieczór, a także obowiązkowe fajerwerki i sztuczne ognie!

Wyrażamy niezwykłą wdzięczność za to, że kolejny rok jesteście Państwo z nami.

Pragniemy z całego serca złożyć Państwu życzenia radosnych, ciepłych i pachnących choinką Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Facebook