Stoiska na placu

STRONA GŁÓWNA  » Stoiska

Chcesz rozpocząć przygodę w handlu? Posiadasz firmę z własnymi wyrobami? Chcesz poszerzyć obszar swojej działalności? Zapraszamy na Plac Imbramowski, to idealne miejsce na rozwój własnego biznesu. W naszej ofercie posiadamy wolne miejsca handlowe, które mogą stać się odpowiednim miejscem na oferowanie towarów i usług.

Ofertę wynajmu miejsc handlowych zawsze dopasowujemy do rodzaju oferowanych przez Państwa usług lub towarów. Po więcej informacji odnośnie położenia oraz szczegółów dotyczących wolnych miejsc handlowych na Placu Imbramowskim, serdecznie zapraszamy pod numerem telefonu +48 12 415 00 77, a także w siedzibie Placu Imbramowskiego.

Jeśli masz pytania dotyczące Placu Imbramowskiego lub stoisk znajdujących się na placu, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

PLAC IMBRAMOWSKI Sp. z o.o.

Plac Imbramowski 179

31-212 Kraków

12 415 00 77

12 415 57 87

biuro@placimbramowski.pl

NIP: 9451597298

REGON: 351087348

KRS: 0000066021

Administratorem Państwa danych osobowych jest PLAC IMBRAMOWSKI Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, Plac Imbramowski 179, 31-212 Kraków.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.